0

0.00

#

Virsbūves detaļas-autodaļas visām automarkām

Rezerves daļu katalogs Salona komforta aksesuāri Premium kvalitātes

Salona komforta aksesuāri autodaļu zīmolu ražotāji

  • METZGER Komforta aprīkojums
  • TOPRAN Komforta aprīkojums
  • BLIC Komforta aprīkojums

Virsbūves detaļas - Kas jums jāzina par mehāniku, nolietojumu un remontu

Transportlīdzekļa interjers sastāv no visiem vizuālajiem un komfortu sekmējošie komponentiem, kas uzstādīti pasažieru nodalījumā. Tas piedāvā patīkami mājīgu gaisotni un augstu funkcionalitāti, lai pat ilgāku braucienu laikā varētu justies tik ērti, cik vien iespējams.

Interjera elementi

Interjers sastāv no mērinstrumentu paneļa, viduskonsoles, sēdekļiem, griestu apšuvuma, paklājiņiem, plaukta pie aizmugures stikla un sānu paneļiem. Izšķir sērijveida detaļas un detaļas uzlabojumu veikšanai. Ierastas papildu detaļas ir logu žalūzijas, bagāžas tīkli un restes universāļu modeļiem, sēdekļu pārvalki un sēdekļu apsildes modernizēšanas sistēmas.
Turklāt pieejamas ir daudzas citas detaļas, kuras var uzlabot transportlīdzekļa komfortu. To klāsts svārstās no pelnutraukiem un glāžu turētājiem līdz dažādiem tālruņu turētājiem un navigācijas ierīcēm. Uzlabojumu veikalā ir pieejamas arī dažādas elektriski darbināmas ierīces: transportlīdzeklī ir pieejamas dažādas elektriskās ierīces ar 12V pieslēgumu, sākot no lampām līdz skūšanās ierīcēm.

Tipiskas interjera vājās vietas

Ikdienas nodiluma rezultātā salons mēdz nolietoties. Vadītāja sēdeklis, stūres rata apvalks un pārnesumu kloķis ir pakļauti smagam nodilumam. Apvalki saplaisā, polsterējums izlien un saskares virsmas kļūst slidenas un taukainas. Ja jūs vēlaties saglabāt jūsu transportlīdzekli sākotnējā izskatā pēc iespējas ilgāk, palīdzēt var vienīgi regulāra tīrīšana un aizsargpārklāju pielietošana.

Specifiski uzlabojumi, izmantojot aizvietojošus komponentus

Lielu daļu salona aprīkojuma var nomainīt ar iegādātiem līdzvērtīgiem vai pat uzlabotiem papildpiederumiem. Ir attīstījusies pat vesela nozare, kas nodrošina plašu interesantu priekšējo sēdekļu klāstu ikvienam transportlīdzeklim. Izmantojot profesionāli izgatavotu un kvalitatīvu sporta sēdekli, autovadītājs iegūst transportlīdzekļa drošības pieaugumu. Stingrs sānu balsts padara braukšanu pa līkumotiem ceļiem daudz ērtāku un sniedz autovadītājam drošības sajūtu.
Daudzas papildu funkcijas un transportlīdzekļa kontroles uzlabojumus, braucot lielā ātrumā, var sniegt arī stūres nomaiņa. Tomēr visām detaļām ir jābūt gan vispārējam, gan arī transportlīdzekļa veida atbilstības sertifikātam. Ja nepieciešams, stūres un sēdekļu nomaiņa jāreģistrē automašīnas tehniskajos dokumentos. Tas it īpaši tiek pieprasīts transportlīdzekļos ar stūrē iebūvētu drošības spilvenu. Šādu transportlīdzekļu stūres nomaiņa ir atļauta tikai specializētos uzņēmumos! Nesertificētas darbības ar transportlīdzekļa drošības spilveniem ir ļoti bīstamas un nelikumīgas!
Salona aprīkojums ir plaša darbības joma, kas ļauj pamatīgi atsvaidzināt jūsu transportlīdzekli, kā arī palielināt tā vērtību. Kvalitatīvi sēdekļu pārvalki, jauni paklājiņi un vannītes var atkal piešķirt stipri lietotam transportlīdzeklim komfortablu gaisotni. Papildus rūpīgai tīrīšanai tas var padarīt vecāka gadu gājuma transportlīdzekli atkal reprezentablu un pilnībā darboties spējīgu.
Papildpiederumu tirgotāji piedāvā arī daudzus risinājumus, kas uzlabo transportlīdzekļa interjera komfortu. Pirmkārt, tas ietver dažādus gaismekļus kāju nišā, sānu plauktos vai cimdu nodalījumā, kas var sniegt ievērojamu atbalstu tumšajā laikā. To uzstādīšanai ir nepieciešams neliels zināšanu apjoms un meistarība. Darbojoties ap mērinstrumentu paneli, ieteicams ir arī nomainīt esošās kvēlspuldzes ar LED spuldzēm. Tās ir daudz drošākas, izturīgākas un energoefektīvākas nekā vecākos transportlīdzekļos uzstādītās kvēlspuldzes.
Ja transportlīdzeklis ir īpaši jāpielāgo sportiskam braukšanas stilam, drošības jostas bieži ir jānomaina ar plecu siksnām. Šīs siksnas, kas tiek nostiprinātas uz abiem pleciem, sniedz īpaši augstu izturību. Tomēr to uzstādīšana kombinācijā ar modernām jostu spriegošanas sistēmām ir pārbūve, kas jāveic speciālistam ar augsta līmeņa zināšanām. Drošības jostu, kā ar drošību saistītu komponentu izmaiņas ir jāreģistrē. Savukārt drošības jostu aizsargapvalki ir nereģistrējami komponenti. Tie palīdz novērst nodilumu un priekšlaicīgu jostu nolietošanos.
Visbeidzot, salona uzlabojumu veikšanai ir pieejami dažādi speciālie tīrīšanas līdzekļi. Mīkstās apdares tīrīšanas līdzekļi, plastmasas tīrīšanas līdzekļi un speciāli interjera pulieri ir īpaši piemēroti transportlīdzekļos izmantotajiem materiāliem. Ieteicams ir izmantot speciālos līdzekļus, nevis parastos mājsaimniecības kopšanas līdzekļus. Izmantojot Autorezervesdalas24.lv produktus, jūs vienmēr saņemsiet optimālu tīrīšanas veiktspēju, neriskējot sabojāt automašīnas salonu ar pārāk kodīgiem līdzekļiem.

Populārākie produkti kategorijā Virsbūves detaļas