0

0.00

#

Lukturu tīrīšanas sistēma-autodaļas visām automarkām

Rezerves daļu katalogs Lukturu tīrīšanas sistēma Premium kvalitātes

Lukturu tīrīšanas sistēma autodaļu zīmolu ražotāji

 • HELLA Lukturu tīrīšanas sistēma
 • VALEO Lukturu tīrīšanas sistēma
 • BOSCH Lukturu tīrīšanas sistēma
 • CHAMPION Lukturu tīrīšanas sistēma
 • METZGER Lukturu tīrīšanas sistēma

Lukturu tīrīšanas sistēma - Kas jums jāzina par mehāniku, nolietojumu un remontu

Transportlīdzekļa stiklu tīrīšana ir sarežģītāka nekā tiek uzskatīts. Tā ietver rūpīgi izstrādātu stiklu tīrītāju, sūkņu, sprauslu, sildelementu un kontroliera sistēmu. Pareizi funkcionējoša stiklu tīrīšanas sistēma ir svarīgs drošas braukšanas faktors.

Stiklu tīrīšanas sistēmas komponenti

Stiklu tīrīšanas sistēma sastāv no septiņiem komponentiem
 • Stiklu tīrīšanas šķidrums tiek uzglabāts tvertnē.
 • No turienes caur līniju tas tiek padots uz sprauslām, izmantojot elektrosūkni.
 • Caur sprauslām stikla tīrītāja šķidrums tiek izsmidzināts uz priekšējā vai aizmugurējā stikla atkarībā no tā, kura stikla tīrīšana tiek aktivizēta.
 • Tīrītājs, kas sastāv no dzinēja, sviras un slotiņas, ar logu tīrīšanas līdzekļa palīdzību noslauka stiklu tīru.
 • Papildus visiem transportlīdzekļiem uz aizmugurējā stikla tiek uzstādīts sildītājs (izņemot kabrioletus ar mīksto jumtu), kas atbrīvo stiklu apsalšanas gadījumā.
 • Apsildāmi priekšējie stikli ir pieejami tikai Ford un dažiem VW modeļiem. Tomēr specializēti uzņēmumi piedāvā modernizēšanas risinājumus.
 • Turklāt kontroles sistēma pārrauga stiklu skalošanas intervālu laiku un tīrītāju slotiņu darbības ātrumu.

Stiklu tīrīšanas sistēmas defekti

Ja stiklu tīrīšanas sistēma ir nedaudz bojāta, tā parasti nerada īpašas problēmas. Visbiežāk nolietojamā detaļa, protams, ir stiklu tīrītāju slotiņas. Atkarībā no transportlīdzekļa veida tās var būt diezgan dārgas. Pilns komplekts var maksāt vairāk nekā 50 eiro. Tomēr jums nevajadzētu taupīt uz stiklu tīrītāju rēķina. Lēti produkti parasti ļoti bieži saeļļojas un rada arī nogurdinošu troksni, kas dzirdams kā čīkstoņa un kratīšanās.
Tīrīšanas sistēmas līnijas var kļūt porainas. To nomaiņa ir arī ļoti vienkārša. Taču jums vienmēr vajadzētu izvēlēties oriģinālas rezerves daļas, nevis kaut kādas nelielas šļūtenes, lai stiklu tīrītāju sistēma vienmēr uzticami strādātu.
Lielākais stiklu tīrītāju sistēmas ienaidnieks ir apsalums. Vienmēr atcerieties, ka ziemā jāizmanto piemērots logu tīrīšanas līdzeklis. Pilnībā uzpildīta tīrīšanas šķidruma tvertne sasalstot var pārsprāgt. Normālos apstākļos šīs tvertnes kalpo visu transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku. Vairumā transportlīdzekļu tvertne ir viegli pieejama un nomaināma. Tomēr tās remonts ir dārgs, jo tvertne parasti tiek piegādāta komplektā ar sūkņa dzinēju.
Ja sūkņa dzinējs vairs nedarbojas, jūs varat vispirms pārbaudīt drošinātājus un sūkņa elektrodzinēja spraudsavienojumus. Pamatīga tīrīšana ar kontaktu aerosolu vairumā gadījumu palīdzēs. Nosprostoties var arī sprauslas. Vairumā gadījumu, lai iztīrītu sprauslas, pietiek tās izpūst ar saspiestu gaisu. Tās ir piestiprinātas pie pārsega vienīgi ar skavu, kuru var viegli noņemt. Tas padara tīrīšanu ar saspiestu gaisu vieglāku. Neaizmirstiet arī pēc atpakaļ uzstādīšanas attiecīgi pielāgot sprauslas.
Atkarībā no transportlīdzekļa veida, vējstikla tīrītāja darbināšanai var tikt piemērots ievērojams spēks. It īpaši tas attiecas uz Mercedes transportlīdzekļiem, kuros tīrītājs veic ne vien sāniskas, bet arī uz augšup un lejup ejošas kustības, izmantojot ļoti sarežģītu mehānismu. Ja notiek tā atteice, remonts var būt ļoti dārgs. Iestrēgušais tīrītājs bieži izraisa dzinēja sadegšanu. Priekšlaicīgu tīrīšanas mehānisma nodilumu var novērst, pielietojot smērvielu visām kustīgām daļām. Savukārt, ja notiek aizmugurējā stikla tīrītāja atteice, cēlonis visbiežāk ir meklējams drošinātājos vai vaļīgā spraudsavienojumā.

Viss stiklu tīrītājiem

Pie mums jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams stiklu tīrīšanas sistēmas remontam un apkopei.
Tīrītāju slotiņas ar adapteri ir ļoti lēta alternatīva pilnai stiklu tīrītāju nomaiņai. Kvalitatīvā Magneti Marelli zīmola personā mēs iegūstam spēcīgu un pieredzējušu partneri, kas tiek izmantots kā starptautisks oriģinālā aprīkojuma ražotāju kvalitātes detaļu piegādātājs. Šīs un daudzas citas, lētas tīrītāju slotiņas jūs varat atrast mūsu interneta katalogā.
Tīrītāju dzinēji par īpaši zemām cenām ir pieejami vietnē Autorezervesdalas24.lv: rezerves daļu katalogā ir pieejami piemēroti tīrītāju dzinēji daudziem transportlīdzekļiem lētāk par 30 eiro. Tādēļ vairs nav vajadzības braukt ar automašīnu, kurai ir bojāts stikla tīrītājs.

Populārākie produkti kategorijā Lukturu tīrīšanas sistēma