00#
11-9303
transportlīdzekļu rezerves daļu katalogs

Mūsu klāsts rezerves daļas

Izvēlēties automašīnu

Bremžu sistēma - rezerves daļu kategorija
Bremžu sistēma

Neliels uzspiediens uz bremžu pedāli aktivizē bremzēšanas spēka kontroli, ABS un galveno bremžu cilindru. Tad spēks ievērojami palielinās uz bremžu cilindriem un vērsts uz bremžu klučiem, kas atrodas uz bremžu diskiem, kas ir vienmēr var ātri nolietoties. Nodilums un siltums rada draudus sistēmai.

Vairāk
Filtrs - rezerves daļu kategorija
Filtrs

Filtri īsteno funkciju noturēt HEPA un ūdeni prom no dzinēja detaļām. Jūsu automobiļa salons tiek attīrīts no putekļiem un ziedputekšņiem, pateicoties salona filtram. Eļļas filtri samazina dzinēja nodilumu, bet hidrauliskie filtri nodrošina bremžu un sajūgu spiedienu. Degvielas un gaisa filtri ir atbildīgi par tīru gaisa un benzīna maisījumu.

Vairāk
Aizdedzs sveces - rezerves daļu kategorija
Aizdedzs sveces

Aizdedzes dzirksteles, kas uzsāk sadedzināšanu, tiek ražotas aizdedzes spolē. Dzirksteles lec šeit un tur starp elektrodiem uz aizdedzes sveci. Aizdegšanās kabeļi parasti ir atrodami pa vidu. Visas detaļas ir aprīkotas ar rezistoriem dēļ augstsprieguma. Tas ir paredzēts, lai izvairītos no elektrostatiskās izlādes.

Vairāk
Stūres - rezerves daļu kategorija
Stūres

Stūres sistēma ietekmē gaitu un riteņus. Virsbūves daļas, kas nav paredzētas, lai vibrētu stūres darbībs laikā, arī tiek ietekmētas. Jaudas pastiprinātājs un stūres mehānisms nodrošina netraucētu šķērsstieņa darbību. Tas ir nodrošināts ar pirkstiem, stabilizatoriem, stūres stieni un citiem elementiem.

Vairāk
Suspensija - rezerves daļu kategorija
Suspensija

Atsperes darbojas pret vibrācijām - ne tikai kā piekares balsti. Riteņa balstiekārta tiek nodrošināta kopā ar amortizatoriem, stūres stieni, stieni un lodveida locītavām. Lūk, kā tas kļūst iespējams turēt stūri kontrolē un uzlabot kopējo stūres sistēmu.

Vairāk
Lukturu tīrīšanas sistēma - rezerves daļu kategorija
Lukturu tīrīšanas sistēma

Tīrītāji sastāv no sistēmas tīrītāja sasaistes, stikla tīrītāja sviras un daudzslāņu gumijas tīrītāja. Virzības periodiskums ir noteikts ar tīrītāja motoru. Īpaši jutīgas pret nolietošanos ir gumijas, kam jābūt pilnībā nominītām katru gadu kopā ar tīrītāju. Mazgātāja sprauslas parasti ilgst automašīnas dzīves ilgumu.

Vairāk
Virsbūve - rezerves daļu kategorija
Virsbūve

Virsbūve ir automašīnas rāmis, ko nevar uzskatīt atsevišķi no ritošās daļas un piedziņas sistēmas. Stabilizēti elementi ir saistīti ar amortizatoriem, balstiekārtas balstu, asu locītavu un atbalsta daļām, piemēram, stūres pievadu. Tātad rāmis tiek savīts un vibrācijas izlīdzinātas.

Vairāk
Degvielas sistēmas - rezerves daļu kategorija
Degvielas sistēmas

Dīzeļdegviela vai benzīns tiek droši uzglabāti aizmugurējā automobiļa daļā, proti, aiz sānu sienas degvielas tvertnes. Degvielas sūkni var atrast arī tvertnē, un tādēļ tiek ieeļļots arī. Sistēma tiek savienota ar ieplūdes vārstu ar drošiem kabeļiem un šļūtenēm, kas piegādā degvielu uz degvielas filtru, tas viss, lai novērstu iespējamo piesārņojumu.

Virsbūves detaļas - rezerves daļu kategorija
Virsbūves detaļas

Pilna iekšējā apdare bieži tiek piedāvāta kompaktiem automobiļiem. Tiem ir polsterēti sēdekļi, elektriski regulējami logi, regulējami ārējie spoguļi, paklāji gan pasažieru, gan kravas nodalījumā, kā arī visas vadības elementi, apkures, gaismas un gaisa kondicionēšana. Tomēr izpildi nosaka vidusšķiras vai augstākā klase.

Vairāk
Sajūgs - rezerves daļu kategorija
Sajūgs

Ir nepieciešams sajūgs, lai novirzītu griezes momentu no dzinēja uz riteņiem un, lai izlīdzinātu to pa asi. Griezes moments tiek pārraidīts tur. Ass vārpstas un savienojums nodrošina spēka piegādi uz asīm un riteņiem, kur tas tiek vienlīdzīgi sadalīts.

Vairāk
Gaisa kondicionēšana - rezerves daļu kategorija
Gaisa kondicionēšana

Pasažieru salons tiek taupīgi atdzesēts, pateicoties gaisa kondicionēšanai, jo tas ir tikai kompresors, kas ir jāapgādā ar jaudu. Gaisa cirkulācijas laikā dzesētājs iet viegli caur izplešanās vārstu un veic siltuma apmaiņas procesus (kā arī žāvēšanu tīrīšanai), neizmantojot ārējo enerģiju.

Vairāk
Apsilde/dzesēšanas sistēma - rezerves daļu kategorija
Apsilde/dzesēšanas sistēma

Ūdens dzesēšana un sildīšana darbojas caur siltummaiņiem, izmantojot nelielu daudzumu enerģijas. Ūdens dzesētājs nodod siltumu apkārtējā gaisā, kas var tikt saņemts karsējot. Jauda ir tikai nepieciešama, lai nodrošinātu gaisa pūsmu caur ventilatoru un salona pūtēju. Eļļas cirkulācija arī gūst labumu no šīs tehnoloģijas.

Vairāk
Izplūdes sistēma - rezerves daļu kategorija
Izplūdes sistēma

Izplūdes gāzes tiek savāktas, attīrītas un novadītas izplūdes sistēmā. Katalizators maina sastāvu, bet izpūtējs noņem spiedienu no izplūdes sistēmas un samazina troksni. Sensori izplūdes kolektorā ir atbildīgi par labāku degvielas un gaisa maisījumu, kas tiek piegādāts motoram.

Vairāk
Iztvaikotājs - rezerves daļu kategorija
Iztvaikotājs

Auto spiediena šļūtenes ir elastīgas, siltuma un ķīmiskas izturības. Šļūtenes ir izgatavotas no gumijas, ar auduma ieliktņiem, citos gadījumos plastmasas vai silikona. Šīs šļūtenes ir saistītas ar ūdens sūkni, bremžu galveno cilindru, sajūgu, un servo sūkņi un reti nolietojas.